Pri nákupe nad 79€ doprava alebo darček zadarmo!
info@nemeckadrogeria.sk (+421) 918 388 950
0 0.00 €Čo Vám naša nemecká drogéria ponúka?

Aby sme vyhoveli potrebám a očakávaniam všetkých aj tých najnaročnejších zákazničiek, ktoré hľadajú nemeckú drogériu najvyššej kvality, ponúkame široký sortiment výrobkov, ktorých dodávatelia sú na trhu nemeckými značkami známi a oceňovaní. Naša ponuka zahŕňa hlavne pracie prášky, pracie gély kapsule na pranie, aviváže, čistiace prostriedky do umývačky riadu, ako aj odstraňovače škvŕn značiek Astonish, Edeka, Henkel, Procter & Gamble, Dreft, Felce Azzura, Softlan, Vernel, Silan, Lenor, Ariel, Persil, Dixan, Dash, Omino Bianco, Dr, Decker, Omo, Lovables, a rôzne iné.

Drogéria z Nemecka

Nemecké pracie prášky sú absolútnym hitom u žien v domácnosti, ktoré odporúčajú a oceňujú naše výrobky. Niet divu – je to úplne iná, lepšia kvalita. Nemecké prášky majú jednoznačne lepšiu a vyššiu účinnosť ako naše slovenské alebo na náš trh najčastejšie dovážané poľské výrobky. Už voľným okom vidíte, že perú omnoho lepšie, čo vám umožní zbaviť sa aj tých najodolnejších škvŕn a nečistôt a zanechať tkaniny dokonalé mäkké. Samotná vôňa je pôsobivá – intenzívna, svieža a vydrží veľmi dlho. Pracie prášky dovážané z Nemecka sú samy osebe zárukou. Naše zákazničky dôverujú západným výrobkom, ktoré často nakupujú vo veľkom, nechcú na Slovesku utrácať peniaze za chemické výrobky, ktoré nespĺňajú ich očakávania.

Aviváže

Okrem širokej ponuky pracích práškov v sortimente nášho internetového obchodu nájdete veľký výber kvalitných nemeckých aviváži. Jedná sa o vysoko koncentrované prípravky s príjemnou vôňou, ktoré praním bielizni dodávajú jemnosť a dlhotrvajúcu sviežosť a zároveň pomáhajú zachovať jej prirodzenú farbu. V našej ponuke nájdete okrem iného nemecké aviváže obsahujúce osviežujúce perly, ktoré odevu dodávajú nielen krásnu vôňu, ale obsahujú aj špecialne zmäkčujúce zložky, ktoré uľahčujú žehlenie a účinne zabraňujú statickej úprave oblečenia. V tejto kategórii nájdete výrobky, ktoré budú dokonalé na pranie bielizne nielen dospelých ale aj detičiek, pretože sú mimoriadne citlivé na citlivú pokožku batoľat.

Prípravky na odstraňovanie škvŕn

V tejto kategórii nášho internetového obchodu ponúkame široký výber tých najkvalitnejších odstraňovačov škvŕn, ktorých dodávatelia sú známymi a cenenými výrobcami z Nemecka. V našej ponuke nájdete výrobky vo forme gélu, sprejov, utierok na odstraňovanie škvŕn a mydla, ktoré je možné použiť na odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt z kobercov, čalúnenia, bielizne, záclon a pod.. Väčšina týchto výrobkov sa dá použiť na odstránenie nečistôt z prakticky akéhokoľvek druhu tkaniny. Každý z odstraňovačov škvŕn v tejto kategórii pomôže dokonale odstrániť škvrny z tuku, vína, kávy, čaju, džúsu, trávy, ako aj z výrobkov obsahujúcich farbivá (olej, krv, ovocie, zelenina). Nájdete tu rôzne značky ako Vanish, Dr. Beckmann, Heitman, Fairy, Sil.

Prípravky do umyvačky riadu

Ponúkame široký výber tých najkvalitnejších prípravkov do umývačky riadu, ktoré obsahujú účinné látky, ktoré rýchlo a dôkladne odstránia tvrdý tuk, a zaisťujú, že riad zostane čistý, lesklý a bez nepríjemných zápachov. V tejto kategórii ponúkame široký výber najkvalitnejších nemeckých umývacích prostriedkov na umývanie riadu, hlavne tabliet, vrátane solí, čistiacich prostriedkov na umývačku riadu, leštidiel a vôňi do umývačky riadu. Ponúkané produkty ktoré dokonale umývajú aj tie najnečistejšie riady a navyše chránia umyvačku proti usadzovaniu vodného kameňa (vo filtroch, potrubiach a striekacích systémoch). Tablety sa ľahko rozpúšťajú už pri nízkych teplotách, pričom nezanechávajú žiadne zvyšky a šmuhy. Ponúkame rôzne značky ako Dreft, Finish, Fairy, …

Služby zákazníkovi

Sme zameraní na zákazníka a snažíme sa pre každého nájsť to správne riešenie. Ak by sa predsa len stalo, že nebudete s niečím 100 % spokojný dajte nám vedieť a my sa budeme snažiť danú situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.  Ak nám následne dáte vedieť budeme radi zdieľať Vaše skúsenosti aj s ostatnými.

Prajeme Vám príjemný nákup a krásny deň Váš tím nemeckej drogerie